Mladi srpski vezista ponovo pogodio za Bajern!(VIDEO)

Fudbaleri Bajerna savladali su Borusiju Menhengladbah na svom stadionu sa 3-1, u utakmici 20. kola Bundeslige.

Novi gol za Bavarce postigao je 19-godišnji srpski vezista Aleksandar Pavlović, koji je od ove sezone u prvom timu slavnog kluba.

On je u poslednjem minutu prvog poluvremena doneo izjednačenje, kada je odlično ispratio akciju svog tima i posle dodavanja Milera pogodio iz veoma teškog ugla za 1-1.

Pavlović je za sada odlučio da nastupa za reprezentaciju Nemačke, odnosno njihove mlađe selekcije, za razliku od vršnjaka Jan-Karla Simića, koji je nedavno na debiju za prvi tim Milana postigao gol.

Prethodno je Elvedi u 35. minutu gostima doneo prednost. U drugom poluvremenu je usledio potpuni preokret, zahvaljujući golovima Harija Kejna u 70. i Matijasa De Lihta u 86. minutu.

Bajern sada ima 50 bodova, dva manje od lidera Bejer Leverkuzena, dok je njihov današnji rival tek na 13. poziciji sa 21 osvojenim bodom.