Sosijedad slavio u spektaklu (VIDEO)

U meču španske Primere u Đironi odigran je spektakularan meč, u kojem je Real Sosijedad savladao domaći tim 3:5.

U osmom minutu Sorlot je iskoristio asistenciju Kuba za 0:1, ali je u 23. Rikelme postigao evrogol za 1:1. Samo četiri minuta kasnije Đirona je preokrenula, Martinez je pogodio za 2:1.

Ipak, tu nije bio kraj uzbuđenjima u prvom delu, jer je Sorlot u 42. posle asistencije Zubimendija doneo novo izjednačenje – 2:2.

Đirona je na startu drugog poluvremena ponovo povela, Kasteljanos je pogodio za 3:2, ali od tog trenutka počinje preokret.

U 66. minutu Mendes je izjednačio na 3:3, da bi u 71. Zubimendi doneo novo vođstvo Sosijedadu.

Konačan rezultat je postavio Kubo, kome je Sorlot vratio asistenciju sa početka meča za nedostižnih 3:5.

Posle ove pobede Sosijedad je na šestom mestu sa 13 bodova, dok Đirona je na 13 mestu sa sedam.